Genel

14 Şubat PowerPoint Yarışması

Microsoft Türkiye tarafından düzenlenecek yarışmada, PowerPoint kullanılarak hazırlanan ve sevgilisine olan hikayesini en güzel anlatan sunumun sahibi eşiyle birlikte Paris’te tatil yapma imkanı kazanacak.Microsoft, Sevgililer Günü için yepyeni bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmada hem iş hem eğitim hayatında sunumlar hazırlamak amacıyla yaygın olarak kullanılan PowerPoint ile hazırlanan aşk hikayeleri yarışacak. Jüri tarafından belirlenecek yarışmanın birincisi eşi ya da sevgilisiyleParis’te tatil kazanacak.

11 Ocak 2017’de başlayan yarışmada, aşkını en güzel şekilde anlatıp Paris’e seyahat kazanmak isteyenler powerpointileanlat.com internet sitesi üzerinden başvuru yapabiliyor. Son katılım tarihinin 5 Şubat 2017 olduğu PowerPoint yarışmasında birinci olan isim 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü’nde açıklanacak.

Yarışma Sponsoru:
Bu yarışma Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Bellevue Residences, Levent Mahallesi; Aydın Sokak No:7, Levent 34340; İstanbul, Türkiye) sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

Uygunluk:
Bu yarışma Microsoft çalışanları, aile fertleri, Microsoft’u temsil yetkisine sahip kişiler ve Microsoft’a profesyonel açıdan bağlı kişiler hariç Türkiye’de ikamet eden 18 yaşından büyük her kişiye açıktır.

Katılım:
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Microsoft, kayıp, formatı bozuk veya geç yüklenmiş dökümanlardan sorumlu değildir. Yarışmaya katılım için herhangi bir satınalma gerekmemektedir. Katılım bütün Hükümler ve Koşulları kabul etmeyi gerektirir. Microsoft, bu Hükümler ve Koşulları ihlal eden her kişiyi yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir.

Önemli Tarihler:
Yarışma 6 Ocak 2017 08:00 saatinden 5 Şubat 2017 16:00 saatine kadar devam edecektir. Kazanan 14 Şubat 2017 günü Microsoft Türkiye tarafından Microsoft Türkiye Facebook hesabından ilan edilecektir.

Bilgi Kullanımı:
Yarışmaya katılım için katılımcılar tarafından paylaşılan Kişisel Verilerin kullanımı hususunda, Kişisel Verilerin kullanımına ilişkin bilgilendirme notunda belirtilen hususlar uygulanır.

Kazananların Seçilme Kriterleri:
Katılımcıların hazırladıkları Powerpoint sunumları belirlenen jüri tarafından oylanacak olup, jüri oylaması sonucunda tespit edilen en iyi sunum Microsoft Türkiye Facebook hesabından yukarıda belirtilen tarihte ilan edilecektir.
Hediye finalin gerçekleştiği 14 Şubat 2017 günü kazanana verilecektir.

Hediye:
İki kişilik Paris uçak bileti ve iki kişilik 3 gece konaklama
Pasaport, vize, vb. masraf kalemlerinin ödenmesinden kazanan sorumludur. Seyahat ödülü kapsamında kazanan tarafından vize başvurusunda bulunulması ve fakat vize alınamaması halinden de bizzat kazanan sorumludur.
Hediye kimseye devredilemez veya nakit olarak talep edilemez. Microsoft ödülün muadili veya daha iyisi olabilecek herhangi başka bir ödül verme hakkına sahiptir.

Kazanan Listesi:
Finalistler ve şampiyon olan kişi/kişiler isminin/isimlerinin halka açık kullanılmasına izin vermektedir. Ödülü kazanan kişi isminin bütün Microsoft sosyal medya platformlarında yayınlanma haklarını Microsoft’a vermektedir.

Kişisel verilerle ilgili bilgilendirme:
Bilgilendirme notu için tıklayınız.

Diğer:
Microsoft Gizlilik Bildirimi için lütfen tıklayınız.
Microsoft yarışma ile ilgili kural ve koşulları önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve/veya ortadan kaldırma hakkına sahip olduğu gibi yarışmayı tamamen sonlandırma ve/veya durdurma kararı alabilir. Bu durumda katılımcıların Microsoft’tan herhangi bir talepte bulunma hakkı söz konusu değildir.

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı