Genel

Göz Takip Eden Oyuncu Monitör’ü:ACER Predator Z301CT

ACER aynı zamanda 240Hz yenileme oranı ile çarpıcı bir hıza sahip 25 ve 27 inç düz ekranlı iki Predator XB2 Serisi modelinin de lansmanını yaptı. Bu üç modelin tümü de keskin köşeli parlak siyah çerçeveleri ve cesur kırmızı vurgularıyla yırtıcı bir görünüme sahipler ve ultra oyun deneyimi için NVIDIA G-SYNC teknolojisini barındırıyor

Monitörde Tobii göz takip özelliğine sahip “ACER Predator Z301CT” Oyunlarda nişan alma,ateş etme ve keşif gibi gerçek hayatta var olan hareketleri sanal gerçekliğe yansıttığı için oyunculara çok büyük bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Oyuncunun gözü ekranın köşesine odaklandığında kamera açıları da otomatik olarak dönüyor , karakterler ve oyun ortamları da oyuncu etrafına bakındıkça tepki veriyor. Tobii göz takip fonksiyonu Elite Dangerous, Deus Ex: Mankind Divided ve WATCH_DOGS 2 gibi 45’ten fazla oyunda bulunabilir. Oyunların ses ve grafikleri oyuncunun nereye baktığına bağlı olarak dinamik biçimde uyarlanıyor. Ayrıca, ultra geniş Full HD (2560 X 1080) ve 1800R kavisli ekran oyunları çok daha etkileyici ve güçlü bir hale getiriyor.

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı