Haberler

Huawei Mate 10’un Görselleri Sızdırıldı

Son çıkan amiral gemisi ürünleri neredeyse hepsi çerçevesiz kasa ile çıkıyor ve Huawei’nin de bu konuda hevesli olup olmadığını  görebiliriz.

Huawei Mate 10 un görselleri

Ortaya çıkan görüntülere bakacak olursak Huawei’nin serinin bir önceki telefon modeli olan Mate 9’daki tasarım çizgisini koruyarak sadece çerçeveleri biraz daha incelterek Mate 10’u geliştirdiğini görüyoruz. Huawei’nin bu çerçevesiz ekranlarına ise ‘EntireView’ adını vermesi bekleniyor. Diğer bir konu olan arayüzüne bakacak olursak da önceki telefon modellerine göre yalnızca simgelerinde biraz değişiklik yapılmış durumda. Onun dışındaki kolay kullanım gibi avantajlarının halen daha devam edeceği tahmin ediliyor.

Leica imzalı çift arka kameraya sahip olacak Huawei Mate 10’un Huawei’nin kendi geliştirdiği HiSilicon Kirin 970 işlemcisinden gücünü alacak. Bunun yanında 6 GB ya da 8 GB RAM’e yer verileceği tahmin edilen telefon hakkında ortaya çıkan bilgiler doğruysa telefonda 6 inçlik bir ekran yer alacak.

Huawei Mate 10'un çıkış tarihi

Peki Ne Zaman?

Bu modelin yanında bir de Huawei Mate 10 Lite modelinin tanıtılması bekleniyor fakat Mate 10’a göre fiyat dışında ne gibi farklılığı olacağı şimdilik bilinmiyor. Mate 10’un 7 bin yuan (yaklaşık 1040 dolar) fiyat etiketiyle satılacağı tahmin edilirken Mate 10 Lite’ın 3.700 yuan (yaklaşık 550 dolardan) fiyat etiketiyle satılacağı düşünülüyor. Huawei’nin 16 Ekim tarihinde Münih’te düzenleyeceği etkinlikle birlikte her iki model hakkında da detaylı kesin bilglere sahip olacağız.

Huawei Mate 10’un Görselleri Sızdırıldı
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı