Yazılım

Logitech ARX Control İnceleme (Video)

Google Play Store üzerinden üctersiz bir şekilde indirilebilen Logitech ARX Control yazılımını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda Logitech Gaming Software yazılımının yüklü olması ve bilgisayarınız ile telefonunuzun aynı ağa bağlı lazım.Bu kriterleri geçtikten sonra telefonunuzdan ARX Conrol’ü açıyorsunuz ve telefonunuz Gaming Software üzerinden bilgisayarınız tanıyor,bilgisayarınız size bu telefonu kabul edip etmemesi gerektiğini soruyor.Kabul etmesine izin verdikten sonra Gaming Software ile ARX Control yazılımı birbirine bağlanıyor.

Peki Bu ARX Control Ne Sunuyor Bizlere ?

Ben size bunu birkaç örnek ile anlatmak istiyorum : Mesela CS:GO oynuyorsunuz,telefon üzerinde canınızı,zırhınızı,paranızı skorunuzu ve K/D oranınızı anlık olarak görebilirsiniz.Tabiki bunu yapabilmek için Gaming Software üzerine oyununuza profil kayıt etmeniz gerekiyor.
Uzaktayken telefonunuzdan oyununuzu açmak için komut verirseniz oyunuz açılır.Örneğin bilgisayara uzakta bir yerde dizi izliyorsunuz,az sonra GTA 5 oynayacaksınız.Çoğumuz GTA 5’in ne kadar uzun bir sürede açıldığını bilir.Siz bilgisayarınızın yanına gidene kadar oyun açılacaktır.
Oyun oynarken veya internette sörf yaparken bilgisayarınızın parçalarının sıcaklığını,kullanımını ve zorlanıp zorlanmadığını saniyelik oranlarla takip edebiliyorsunuz.Bunun sayesininde darboğaz oluşup oluşmadığını da gözlemleyebilirsiniz.
Mouseniz veya klavyenizi oyunu alta almaya gerek bırakmadan özelleştirebilirsiniz.
Medya bölümü üzerinden kablosuz kumanda kullanıyor edasıyla müzik açabilir,ses açabilir,sesi kısabilirsiniz ve birçok fonksiyonu gerçekleştirebilirsiniz.
Klavyeniz ve Mouseniz üzerindeki G fonksiyon tuşlarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Toparlıyacak olursak çevre birimleri alırken benim gibi yazılım desteğine önem veriyorsanız ARX Control sayesinde Logitech’e 1 puan daha ekleyebilirsiniz.
Başka bir videomuzda videomuzda görüşmek üzere,hoşçakalın !

Logitech ARX Control İnceleme (Video)
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı