Genel

Neden #SadeceBilgisayarla ?

#SadeceBilgisayarla Hagtagini Mutlaka Görmüşsünüzdür.Peki Ne Olduğunu Merak Ettiniz Mi?

Teknoloji zaman içinde çok gelişti bunu nereden anlayabiliriz diye soracak olursanız 15 yıl önceki genelde beyaz renkli kocaman bilgisayar kasalarının yaptığı işlevleri günümüzde ufacık bir akıllı telefon çok daha hızlı bir şekilde yapabiliyor.

Peki.Ben sizlere merak ettiğiniz neden #SadeceBilgisayarla Hagtag’i hakkında bilgi vereyim.Aslında oldukça anlaşılır bir Hagtag gerçekten Sadece Bilgisayarla yaptığınız herhangi birşeyi bu Tag’i kullanarak paylaşabilirsiniz.

#SadeceBilgisayarla Ne Yapılabilir Ki?

Sadece Bilgisayar ile Yapabileceğiniz Tonlarca Şey Var Onlar Buraya Sığdıramayız Ama Şu Tarz Örnekler Verebiliriz

Kullandığınız;

Arabadan,Tablete Tabletten,Telefona Telefondan,Televizyona Televizyondan,Web Sitesine Bunlar Gibi Daha Tonlarca Örnek Verilebilir Sadece Bilgisayarla Yapabileceğimiz Ürünlere.

Ancak Bir Televizyonu Örnek Alalım,”Bir Teknolojik Alet”Ancak Sadece Bir Televizyon Kullanarak Teknolojiyi Geliştiremezsin yada En Basitinden Sadece Bir Telefon Kullanarak Yeni Bir Telefon Geliştiremezsin Ama Bir Bilgisayar Kullanarak Hem Yeni Bir Bilgisayar Geliştirebilirsin Hemde Teknolojiyi.Bir

Telefondaki İşlemci ile Ucuz Bir Dizüstü Bilgisayardaki İşlemci Bir Birlerine Yakın Özellikteler Ama Bilgisayar Neden Bir Adım Önde?

Bir Bilgisayar,Kullandığınız İşletim Sisteminden Dolayı Sizi Sınırlamıyor yada Size Daha Fazla Depolama Alanı İçin Gereğinden Fazla Para Ödetmiyor.

Ama Şunu Unutmayın;

Bir Telefon Kullanarak Hayallerinizi Tasarlayıp,Hayallerinizi Gerçekleştirebilirsiniz ancak Bir Bilgisayar Kullanarak Hayallerinizi Gerçekleştirecek Bir Teknoloji Tasarlayabilirisiniz.

Sizlere Bir Bilgisayar ile Yapabilecekleriniz Hakkında Sınırlayacak Hiç Kimse Yok Yeter Ki İsteyin.

 

Teşekkürler

Bu Yazıma İlham Kaynağı Olan Windows’a ve Microsoft Türkiye Ailesine Çok Teşekkür Ediyorum.

Özellikle;

  • Levent Can
  • Denizcan Arslan

Sizlere Çok Teşekkür Ediyorum. 🙂

(Ayrıca Bütün “Bilgisayarları Seviyoruz” Üyelerine Selam Olsun.)

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı