Genel

Office 365 Nedir?

 

[edsanimate_start entry_animation_type= “fadeIn” entry_delay= “2.5” entry_duration= “2.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “load” scroll_offset= “” custom_css_class= “”]

Kısaca Office 365?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Officedökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Office 365 Avantajı Neler?

Office 365,aylık ufak güncellemeler alan,size maksimum güvenlik olanağı sağlayan Office sürümü.

Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office

  • Güzel görünümlü belgeler oluşturun, öngörüleri açığa çıkarın ve net bir biçimde sunun. Office 365 ile her zaman en yeni Office uygulamalarına sahip olursunuz.
  • Hem PC hem de Mac için Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote’u; yalnızca PC için Publisher ve Access’i içerir.
  • PC veya Mac bilgisayarınıza yüklenir; belgeleri oluşturmak veya düzenlemek için İnternet erişimi gerekmez.
  • Yalnızca Office 365 abonelerine sunulan ayrıcalıklı özelliklere erişin.

Office 2016 paketleriyle Office 365 planları arasında ne fark var?

Tab panel for expanded tab number1

Office 2016 paketleri Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi uygulamaları içerir ve tek bir bilgisayarda kullanılmak üzere bir kez satın alınabilir.

Office 365 planları bu uygulamalara ek olarak OneDrive’da çevrimiçi depolama alanı ve evde kullanıma yönelik Skype dakikaları gibi, İnternet üzerinden kullanılabilen başka hizmetler de içerir. Office 365 sayesinde PC, Mac, tablet (iPad® ve Android™ tabletler dahil) ve telefonlarda yüklü Office deneyimini yaşayın.Office 365 planları, aylık veya yıllık abonelik olarak sunulur.

[edsanimate_end]

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı