Genel

Pes 2018 Ne Zaman Çıkakacak ?Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı

Futbol severlerin severek oynadığı futbol oyunlarından Pro Evolution Soccer yani PES serisinin yeni oyun Pes 2018’i heyecanla beklemeye başladı.Yıllardır istenen PES oyununun gelmemesi pes severleri üzerken her sene biraz daha umutlu bekleyiş sürüyor.Pes 2013’ten sonra düşüşe geçen KONAMİ, her yıl için oyununu biraz daha geliştirmeyi hedeflemiş ancak her yıl FİFA’nın gerisinde kalmıştı.

PES 2017 ile çıkışa geçmesi umut eden KONAMİ beklediği başarıyı alamayarak beklentiyi bir sonraki yıla erteledi.PES 2018 bir çok oyuncu için Pes’in yeniden yükselişe geçeceği bir yıl olarak tanımlanmaya başladı. KONAMİ’li yetkililer PES 2018 ile tekrardan eski başarılarını yakalayacakların eşsiz bir futbol keyfi alacaklarını oyunculara söz verdi.

PES 2018 NE ZAMAN ÇIKAR?

Pes serisi her yılın Eylül ayında piyasaya çıkarak oyuncularla buluşmakta.Bu senede Eylül ayında çıkması beklenen oyunda, herhangi bir aksilik yaşanmadığı takdirde Eylül ayında yeni Pes 2018’i raflarda görebiliriz.

Fiyat ve Yenilikleri Neler Olabilir ?

Force Touch ve Real Touch gibi özellikler ile çıkan Pes 2017 gerçekçi dokunuş özelliği parolası ve oyunun yapay zekasını ön planda tutarak Pes 2017’yi piyasaya sürmüştü.Ancak beklendiği gibi olmadı.Oyuncuları kontrol etmek oldukça zorlaşırken Pes 2017 Fifa’nın bir kez daha gerisinde kaldı.Pes 2018’de ise Real Touch ve Force Touch özelliklerinin dahada geliştirileceği bekleniyor.Oyunun yapay zekasınıda geliştirmeyi amaçlayan Konami, pozisyonların tekrarlanmaması için oyunun fiziğini değiştirebilir.Lisans sorununun halledilmesi ise Pes severler için oldukça önemli bir konu. Konami takımların lisans sorununu halletmesiyle oyuna biraz daha renk geleceği tahmin ediliyor.Lisans sorunun yanı sıra Türk oyuncular ise en çok Süper Lig’inde oyuna eklenmesini istiyor.Pes 2018’in bir önceki Pes oyununa göre daha gelişmiş haliyle çıkacağı kesin, fiyat olarak ise 180 TL civarında bir miktarla piyasaya çıkması bekleniyor.

Sistem Özellikleri Nasıl Olur ?

Oyunun sistem özellikleri ise bir önceki yıl ile yakın olacağı fakat gelecek gelişmelerle bir tık daha yüksek olacağı bekleniyor.En çok değişiklik ise oyunun hardisk kapasitesinde değişiklik olacağı tahmin ediliyor.Pes 2017’ye 10 GB’lık bir harddisk kapasitesi yeterken Pes 2018’de yapılacak değişiklikler ve yeni eklemlere ile 25 GB’lık bir disk kapasitesi bekleniyor.

İşletim Sistemi: Windows 8 – 8.1- 10
İşlemci: Intel Core i5-530 2.5 GHz veya AMD Phenom II X4 925 2.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 500-600-700-800 Gtx serisi ve eş değerleri, AMD Radeon X1300 XT or Intel HD Graphics 3000
DirectX: Version 9.0c
Boş Alan: 15 GB

NOT:Verilen sistem gereksinimleri değişiklik gösterebilir.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı