Genel

Power Bank İncelemesi: S-link

S-link IP-G13/BLACK isimli cihaz tasarım anlamında gayet şık bir görünüme sahip. Cihazın ön kısmında şarj durumu göstergesi bulunmakta. Bu şarj göstergesinden taşınabilir bataryanızın ne kadar kaldığını ve şarj ederken dolup dolmadığını kontrol edebilirsiniz. Göstergenin alt tarafında ise S-link yazısını ve logosunu görmekteyiz.

Cihazın arka tarafında cihaz bilgilerinden kısaca bahseden bölüm var. Cihazın giriş voltajı: DC 5V/2.0A çıkış voltajı: DC 5/2.1A olmakta bu değerler gerçekten çok iyi. Batarya kısmında 13000 mAh bir batarya kullanılması büyük bir avantaj. Dezavantajı ise cihazın ağırlığı olmakta.

Cihazın sol tarafında açma/kapama düğmesi, iki tane usb çıkışı ve cihazı şarj etmek için bir tane micro usb çıkışı bulunmakta.Cihazın genel olarak mat siyah olması gayet güzel fakat üst ve alt kısımlarında beyaz renk kullanılmış, bence üst ve alt kısımlarınında  mat siyah olaması cihazın dahada şık olmasına neden olabilirdi. Ayrıca cihazın üst kısmında bir adet led bulunmakta, ledi açmak için de açma/kapama düğmesine iki kere basınca led ışık yanıyor. Işığı kapatmak içinde yine aynı şekilde açma/kapama düğmesine iki kere basmanız gerekiyor. 

 

Cihaz genel olarak bu şekilde. Cihazın boyutlarından bahsedicek olursakda yüksekliği 14cm. Genişliği ise 6.5cm. Ayrıca cihaz kahverengi, gümüş ve siyah olmak üzere bizlere üç farklı renk seçeneği sunmakta. Fiyatından bahsedicek olursak cihazın fiyatı piyasada 95-100 TL arasında bulunulabiliyor.

Power Bank İncelemesi: S-link
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı