Oyun

PUBG’ye Yeni AirDrop Geliyor!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Player Unknown Battlegrounds oyununa yeni airdrop gelecek.

Yeni airdrop test serverında denenmeye başladı. Bu yeni airdrop işaret fişeğiyle çağrılıyor.

PUBG ‘ye gelecek yeni orman haritasıyla oyun eski zamanlarına dönmeye çalışırken bir yandan yeni özellikler de geliştiriyorlar. Bunlardan biri olan yeni airdrop ,oyunun başından beri bulunan standart airdropa nazaran 2 kat içeriğe sahip.

Bu airdrop sizlere 1 adet sniper , 1 adet rifel , iyileştirme/can paketleri ve 3’er seviye armor sağlıyor. Ayrıca eski airdopdan farklı olarak bu drop 3 adet paraşütle yere iniyor ve indiğinde çevreye sarı duman yayıyor.

Yazımızın başında dediğimiz gibi bu airdrop işaret fişeğiyle çağırılıyor. Bu işaret fişeği haritanın rastgele yerlerinde bulunuyor ve sizlerin bunu bulması gerekiyor. Havaya ateş ettiğinizde de airdrop düşüyor. Fakat ; aynı anda 2 oyuncu airdrop çağırmak için fişeği kullanırlarsa ilk ateş eden kişiye drop düşüyor , diğer oyuncu ise boşa kullanmış oluyor. Her oyunda yalnızca ilk kullanan kişiye veriliyor bu drop. Aynı zamanda bu fişeği kullanmak çevrenizdeki diğer oyunculara yerinizi belli edecektir. Doğru şekilde kullanılırsa kolay galibiyet getirebilecek bir yenilik.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı