Haberler

Samsung’un Amiral Gemisi Note 8: Bu Şekilde Görüntülendi !

Yakın zamanda resmi duyurusunu gerçekleştirilen amiral gemisi telefonu Samsung Galaxy Note 8’den sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce tasarımı, teknik özellikleri hatta açık hava afişleri dahi sızdırılan Galaxy Note 8, bu kez çalışırken görüntülendi.

MyEverydayTech isimli internet sitesi,  Galaxy Note 8’in çalışır haline olduğunu iddia ettiği yeni görüntüler paylaştı. Paylaşılan görüntülerde bugüne dek Evan Blass gibi isimlerin servis ettiği sızıntılar da doğrulanı

 Samsung Note 8’de Bulunabilecek Özellikler:

Bu sızıntıyla birlikte birkez daha Samsung Galaxy Note 8’in tıpkı Galaxy S8 gibi Infinity Display adı verilen sonsuz ekranla geleceğini ancak ekran köşelerinin Galaxy S8’e göre biraz daha keskinleştirileceğini görüyoruz.  Ve home butonu da s8 de olduğu gibi aslında dokunmatik fakat masma hissi varmış gibi gösterilen titreşimli basma hissi veren tuştan olduğunu görüyoruz. Öte yandan telefon çift arka kamerayla gelirken parmak izi okuyucu da yine cihazın arka kısmında yer alıyor.

Samsung galaxy note 8

Samsung galaxy note 8

Elbette ortaya çıkan sızıntılarla birlikte telefon hakkında birçok şeyi resmi olarak öğrenmiş olsak da  Galaxy Note 8 hakkında tüm detayları 23 Ağustos 2017’de düzenlenecek Unpacked etkinliğiyle birlikte öğreneceğiz.

 

Kaynak

Samsung’un Telefon Haberleri için tıklayın.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı