Genel

Samsung Yeni Windows’lu Tabletini Duyurdu

Samsung markasının CES 2017 kapsamında yeni Windows 10 işletim sistemine sahip tablet modeli duyuracağı ile ilgili bilgiler gelmeye başladı!
Akıllı telefon pazarı için bile 2017 yılında gerileme yaşanacağına ilişkin öngörüler aktarılıyorken, tablet pazarının neredeyse buz kesmeye başladığını söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Lakin, her ne kadar kısıtlı bir kesime ve kurumsal alana hitap etmeye başlasa da markalar yeni tabet modellerinin çalışmalarından da geri durmuyor. Son olarak gelen bilgilere göre de Samsung, yeni Windows 10’lu tabletmodellerine CES 2017’de yer verecek.

Yeni Samsung Windows 10’lu tablet modelleri!

SM-W720 kod ismini taşıyacağı öne sürülen yeni Samsung Windows 10’lu tablet modeli, gelen bilgilere göre Galaxy TabPro S’in üst versiyonu konumunda yer alacak.

Hatırlatmak gerekirse Galaxy TabPro S özellikleri; 12-inç büyüklüğünde ve 2560×1440 piksek çözünürlüğünde ekran, 8GB RAM, Intel Core M işlemci, 256GB SSD dahili depolama ve Windows 10 işletim sistemi olarak sıralanıyordu. Yeni SM-W720 kod isimli modelin de, TabPro S modelinden daha güçlü olması bekleniyor.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı