Genel

Sosyal Medyada Hayatınızı Kolaylaştıracak Tavsiyeler

​1.Twitter Listerleri 

     Farklı uygulamalar ile öğrenebilirsiniz fakat en yararlısı Twitter. Hedef kitlenizin neler yaptığını markanız ile ilgili haberleri Twitter listeleri üzerinden takip edin.

2.Program Oluşturma

     Sadece iş amaçlı değil normal günlük yaşantımızda da yapmamız gerekir. Program yapan kişiler ile yapmayan kişileri karşılaştırdığımızda vakitlerini verimsiz kullanan,yarına erteleyen ve bu durumdan memnun olmayan kişiler çıkıyor karşımıza. Program yapan kişiler ise işlerini yetiştirmiş ve boş zamanı kalmış durumda oluyor ve genellikle halinden memnun oluyor.
     Marka ile program oluşturulması gerekiyor. Eğer bir progra olmazsa ve süreklilik olmazsa marka pek fazla ilerlemez ve batar. Bunun önüne geçmek için düzenli bir program yapmak gerekiyor.

 3.İçerik Depolama

     Bazı günler çok fazla içerik çıkar bazı günler ise gerektiği kadar içerik çıkmaz ve o gün hit sayısı düşük olur. Bunun önüne geçmek için makale depolamak en uygunu olur websitenin gidetek yükselmesini ve markanızın yükseklere ilk sıralara çıkmasını sağlayacaktır.

4.Etkin Saatler

     Türkiye’de insanlar hafta içi genel olarak akşam 5-6 gibi müsait olurlar sosyal medyada aktif olmaya başlarlar. Bu saatlerde içerik paylaşmaya özen gösterin sabah saatlerinde hit düşük olacaktır.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı