Genel

#TeknoselfReboot Teknoself, Yeniden Doğdu! Karşınızda Yeni Teknoself!

Selamlar Teknoself takipçileri. Bugün sizlerle birlikte yepyeni bir adım atıyoruz. #TeknoselfReboot!
#TeknoselfReboot nedir?
#TeknoselfReboot, Teknoself’in yenilikçi hareketlerinin bir başlık altında toplanması için başlatılmış bir etiket. Teknoself, bugün 28 Ocak 2017 tarihi itibarı ile yenileniyor ve her geçen zaman yepyeni özellikler ve yenilikler karşınıza çıkıyor. Artık bir websitemiz bulunuyor, zaten onun içindesiniz. Biz de sizlerle birlikte yeni bir Teknoself’teyiz.

Sizler ile birlikte iki yılı aşkın bir süredir beraberiz ve sizlere en yeni halimizi tanıtmak istiyoruz. Bu yeni halimize biz, kod adı olarak “sıvı” dedik. Sıvılar şekilsiz, her şekle uyumlu madde formudur. Biz de sizlere en uyumlu halimizi göstermek için “sıvı”yı hazırladık. Yeni teknoself, tasarım bakımından düzleşmiş ve güzel bir mavi tonu var – huzur veren bir renk -. Ayrıca artık içerik olarak da zenginleşen Teknoself, sizlere gereksiz teknoloji yenilikleri yerine, sizlerin ilgisini çekebilecek, çok çeşitli haberler sunuyor.

#TeknoselfReboot henüz daha başlangıç olsa da, her geçen gün çalışıyor ve en iyi halimize adım adım ilerliyoruz. Bu yeni halimizde sizler de elbet destek olabilirsiniz. Bizlere yorumlarınızla, ilettiğiniz e-posta ve mesajlarla gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz. Zaten bulundunuz da! Bizlerle 2 yılı aşkın süredir birlikte olan takipçilersiniz. Sizlerin olması bile, bizim gelişmemizin en büyük adımı. Bu süreçte, bizim yanımızda bulunan bütün Teknoself takipçilerine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

Yeni Teknoself, #TeknoselfReboot ile karşınızda! Hepinize iyi Teknoselfler ;). Teknoself – Her Daim, Her Zaman Teknoloji!

1 Comment

1 Comment

  1. Halil Emre Topaloğlu

    14 Nisan 2017 at 21:19

    Anılar… 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı