Mobil

Turkcell’in Yeni Telefonu T80!!

Operatör telefonları arasında ön planda olacak olan Turcell T80, yapılan bir basın etkinliğinde tanıtıldı. Yapılan etkinlikte T VR‘da tanıtıldı. Kamerası ve tasarımı ile göz kamaştıran Turkcell T80, oldukça iddialı geliyor.

Turkcell T80’in Özellikleri


Cihazın öncelikle kamerasından başlamak gerekirse biri 12, diğeri 2 megapiksel olmak üzere iki adet arka kamera bulunmakta. Aynı zamanda bu çift kamera 3D fotoğraf çekebilmekte, bunun yanında derinlik, otomatik netleme ve istenilen yere odaklama gibi özelliklerde yer almakta. Cihazın ön tarafına geçecek olursak, bizleri bir adet 13 megapiksellik ön kamera ve 5.2 inçlik Full HD bir ekran karşılamakta. Ekranın alt tarafında ise parmak izi sensörlü fiziksel tuş bulunmakta. İşlemci tarafında Qualcomm Snapdragon 8940 barındırıyor. Cihaz 16GB depolama (128GB’a kadar arttırılabilir) ve 2GB ram(bellek) ile gelmekte. Telefon 2730 mAh‘lık bir batarya barındırıyor. İşletim sistemi tarafında ise Android 7.1 ile bulunduruyor.

Turkcell T80’in Fiyatı ve Çıkış Tarihi


Turkcell T80 fiyatına geçecek olursak, 1299 tl fiyat etiketi ile gelmekte. Ancak taksit ile alıcak olan kullanıcılar için Turkcell 36 ay boyunca 39 TL’den fiyata sunacak. Turkcell, T80’i satın alanlara fizy, TV+, lifebox, Dergilik gibi servislerden 12 aylık ücretsiz abonelik hediye edicek. Telefon 18 Temmuz’da satışa çıkarılacak. T VR’ın fiyatı ise199 TL olarak belirlendi.

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı