Yazılım

Ücretli Uygulamalarla Aynı Görevi Yapan Ücretsiz Uygulamalar

Günümüzde resimlere birbirinden değişik efekler verebilmek için veya videoları düzenlemek ve ortaya güzel bir içerik çıkarmak için bir çok ücretli program vardır.En çok bilinen Adobe şirketinin yaptığı programlardır.Bu işi profesyonel ve şirketi olan kişiler orjinal olarak satın alıyorlar, almak zorundalarda ama evde kendi başına amatör olan kişiler bu programlara bu kadar ücret vermek yerine crack dosyalarını arıyorlar veya o programın görevlerini yapabilecek farklı programlar arıyorlar işte  tanesini sizlere sunuacağız.
1- DaVince Resolve

Bu program Adobe Premiere’nin yerine kullanabileceğimiz ücretsiz gayet güzel,akıcı ve ücretsiz olan video düzenleme programıdır.

2- Blender

Bu program 3D modelleme ile uğraşan kişiler için ücretsiz bir yazılımdır. Youtube ortamında birçok bu programla ilgili eğitim videosu bulunmaktadır. Bu programı,3D Max programı yerine kullanabilirsiniz. 3D Max ücretli ve biraz pahalı bir yazılımdır.

3-Gimp


Ücretsiz programlar arasından en iyi photoshop programı denilebilir. Photoshop için gerekli ve vazgeçilmez hale gelen program hem ücretsiz hem de ücretli programlardan aşağı kalmayan özellikleriyle ortaya güzel iş çıkarabileceğiniz yazılımdır.

Ücretli Uygulamalarla Aynı Görevi Yapan Ücretsiz Uygulamalar
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı