İnceleme

Uygun Fiyatlı En İyi Powerbankleri Sizler İçin Sıraladık

Bilindiği üzere akıllı telefonların bataryası kullanıcıları bazen yarı yolda bırakabiliyor. Bu sorun için en iyi çözüm olarak powerbank’ler karşımıza çıkıyor. Şarjımız bittiğinde her zaman priz bulamayabiliriz, bunun en güzel çözümü powerbank’lerdir. Powerbank seçerken en önemli kriteriniz pil kapasitesi olmalıdır. Zira ne kadar yüksek kapasiteli bir powerbank demek, o kadar fazla şarj demek oluyor.

Bizde sizler için fiyat performans oranı en iyi powerbankleri listeledik:

1.Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı 

Xiomi uygun fiyatlı ama yüksek performanslı telefonlarıyla gönlümüzü fethetmiş bir marka. Bunları gerek Xiomi Mi 5 gerekse Mi 6 da bizlere göstermişti. Xiomi’nin bu powerbank’ini incelediğimizde 1000 mAH bir batarya karşılıyor bizi. Bu günlük hayatta bizlerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır. Xiomi bu powerbank’inde güvenilir teknolojilere de yer vermekte. Bunlar:

*Isınmaya karşı koruma

*Akım koruma teknolojisi

*Şarj doldu uyarısı

*Otomatik şarj koruma

*Düzenli şarj akım kontrolü

Xiomi bu ürünüyle gerçekten güvenilir, yüksek kapasiteli bir batarya sunarak cihazlarımızı her an şarj etmemize olanak sağlıyor. Xiomi powerbank’lerinde LG veya Panosonic pillere yer veriyor ayrıca %93’lük şarj verimliliğiyle bizlere güvenli bir şarj olanağı sağlıyor. Ürünün fiyatına gelecek olursak hepsiburada.com da 49,90 TL etiketiyle bizleri karşılıyor. http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI10000

2.TP-LINK TL-PB10400 10400mAh Çift 1A&2A USB Çıkışlı El Fenerli Taşınabilir Şarj Cihazı

 

  • 10400mAh’lik yüksek kapasiteli pil
  • Dual USB portu, iki cihazı eşzamanlı olarak hızlı şarj eder
  • Çoklu güvenlik özellikleri
  • Pratik el feneri özellikleri bulunan cihaz isteklerinize fazlasıyla cevap verecektir.

 

3.Xiaomi 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı 

Yukarıda da bahsettiğimiz cihazın biraz daha düşük pil kapasiteli versiyonu olan cihaz Xiaomi 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı ile aynı güvenlik teknolojilerine yer veriyor. Boyut olarak biraz daha küçük olan cihaz taşınabilirlik açısından daha avantajlı. Yine hepsiburada.com dan satın alabileceğiniz cihaz 39,90 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

4.Spigen Essential 5000 mAh Slim Taşınabilir Şarj Cihazı 

Spiegen şık, ince, kolay taşınabilir cihazıyla bizleri karşılıyor. 5000 mAH’lik bataryaya sahip cihaz günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayacaktır. Cihazın fiyatına gelecek olursak 39,90 TL fiyat etiketiyle hepsiburada.com’dan satın alabilirsiniz

 

 

5.Trust Urbanrevolt 2200 Mah Powerbank

Batarya kapasitesi düşük olsada 14,90 TL’lik fiyat etiketine sahip olması ve taşınması çok kolay bir tasarıma sahip olması ilgimizi çeken özellikler arasında yer alıyor. 

 

 

 

 

 

 

 

Powerbankleri sıralarken ilk önceliğimiz ucuz ama yüksek performanslı ayrıca güvenilir olmasıydı.Piyasada çok daha yüksek kapasiteli ancak fiyatları yüksek cihazlarda bulunmakta. Bizim önceliğimiz siz değerli takipçilerimizin en ucuz fiyata en iyi ve güvenilir powerbanke sahip olmanız.

Uygun Fiyatlı En İyi Powerbankleri Sizler İçin Sıraladık
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı