Cep Telefonu

Uygun Fiyatlı İPhone Bu Yıl Satışa Çıkıyor!

Apple önümüzdeki aylarda, yani Eylül ayında yeni İPhone modelleri ile karşımıza çıkacak. Bu yıl tanıtılacak İPhone modelleri arasında uygun fiyatlı modellerinde tanıtılacağı söylentiler arasında. Bu söylentiyi söyleyen ise KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo.

Peki Yeni İPhoneTasarımı Nasıl Olacak?

İPhone X‘daki gibi üstten çentikli bir ekrana sahip olması beklenilen bu iPhone modeli, ekran özellikleri iPhone 6s ile aynı olabilir. Eğer bu söylenimlerin doğru olduğunu varsayarsak P3 Gamut ve True Tone gibi teknolojiler bu uygun fiyatlı iPhone modelinde göremeyeceğiz.

Uygun Fiyatlı İPhone’un Özellikleri Ve Fiyatlandırması Neler Olacak?

6.1 inç’lik devasa bir LCD ekrana sahip olması beklenilen cihazda, Apple A10 çip ve 2 GB RAM ile birlikte piyasaya çıkarılacağı da söylentilerin arasında. Aynı zamanda 3D Touch ekran teknolojisini de bulundurabilir. Bazı kullanıcılar için artı olması düşünülen bu İPhone modeli çift SIM olarak gelebilir.

Uygun fiyatlı İPhone’un fiyatı ise 550 dolar civarlarında piyasaya sürüleceği beklenirken. Türkiye’de vergiler ile birlikte 2.500-3.000 TL civarlarında satışa çıkması bekleniliyor.

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı