Haberler

WWDC 2018 Apple Etkinliği Tarihi Ne Zaman Ve Neler Olacak ?

Apple her yıl rutin olarak gerçekleştirdiği eskiden genelde yazılım odaklı olan konferansını son yıllarda yavaş yavaş cihaz odaklı olarak yapmaya başladı. Gecenin en çok bekleneni yeni İOS olacak ama onun dışında yeni ıPad Pro, ıMac veya macBook da en çok beklenenler arasında.

Apple son çıkarttığı ıPhone X cihazında üst ahizede bulunan çentiği ile dikkatleri üzerine çekti aynı tasarımı şimdi yeni çıkacak olan ıPad Pro da da bekleniyor: ama apple ıPhone X’te bulunan çentik çok pahalı bir eklenti olduğunu söylemişti: Bu sebepten dolayı olmaya bilir ama eğer olursa fiyatının makul bir fiyat olmayacağını da bariz bir şekilde söyleyebiliriz.

(Worldwide Developer Congress / Dünya Geliştiriciler Konferansı) WWDC 2018 Apple tarafından paylaşılan bilgilere göre Dünya Geliştiriciler Konferansı bu yıl 4 – 8 Haziran 2018 tarihleri arasında San Jose’de gerçekleşecek.

WWDC 2018 Biletleri ?

Apple’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı biletleri 22 Mart 2018 tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da resmi olarak satışa çıkacak. ”1599 USD” fiyatı sizde WWDC 2018 katılımcılarından biri olmak istiyorsanız  bu bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı