Microsoft

XBOX 22 özel oyunu One X için duyurdu.

E3 2017 fuarını bizler kadar geliştiriciler de iple çekmişe benziyor.Şuana kadar onlarca araç,oyun ve bilgi paylaşıldı.Geliştirici şirketler adeta şov yaptı desek yanlış olmayacaktır.Bu şirketlerden biri ise bizi şaşırtmayan Microsoft  XBOX  ile şov yapmış durumda.

https://www.youtube.com/watch?v=g-gp-Voq6MQ

 

XBOX One X E3 2017

One X E3 2017 Fuarında

Konsol Sektörü

Oyun konsolları gittikçe gelişiyor.Ve geliştirici şirketler pazarı ele geçirmek için yarış halindeler.Bu şirketlerin ellerindeki tüm imkanları kullanması gerekiyor.Bu  imkanlar oynanış,çözünürlük,arayüz ve geliştirici desteğinin yanında oyunları saymasak yanlış olur.

Oyun konusuna gelecek olursak.Oyunların güncelliği,oyunların çeşitliliği ve oyunların optimizasyonu en önemlileriden.Geliştirici şirketler bu oyunlar için oyun geliştiricileriyle özel anlaşmalar yapıyorlar.

Bunun en güzel örneği de Microsoft.Yeni nesil konsolu XBOX One X için 22 oyunu duyurdu.Oyunların isimleri henüz açıklanmış durumda değil ama elbet açıklanacaktır.

Xbox haberleri >http://www.teknoselftr.com/?s=xbox

XBOX  One X için Forza Motorsport

O kadar bilgi paylaşıldı.Bunların içinde Forza Motorsport hakkında da yenilikler vardı.Paylaşılan bilgilere göre Forza 7 One X ile beraber 4K@60fps şeklinde çalışabilecek.

Forza Horizon 3 yazısı > http://www.teknoselftr.com/en-gercekci-yaris-oyunuforza-horizon-3/

Şuana kadar 22 oyun hakkında paylaşılan bilgiler bu kadarla sınırlı

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı