Cep Telefonu

Xiaomi Mi Mix 3’ün Konsept Videosu Yayınlandı!

 

Çin‘in önde gelen firmalarından biri olan Xiaomi, geçtiğimiz yıllarda Mi Mix serisini piyasaya ve kullanıcılarına sunmuştu.  Mi Mix serisi ile bizleri al benili tasarımı ve çerçevesiz ekran anlamında bambaşka dünyalara götürmeyi başarmıştı.

Xiaomi, ilk Mi Mix modelini piyasaya sürmesinden sonra kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören bu cihaz ardından Mi Mix 2‘yi piyasaya sürdü, ancak Xiaomi bu cihazda  tasarım anlamında benzer ilgiyi başaramadı. Xiaomi’nin bu yılın sonunda tanıtması beklenen, tamamen çerçevesiz ve çentiksiz olaması beklenen modelin Mi Mix 3 olması düşünülüyor.

Tech Configurations ise Xiaomi‘nin Mi Mix 3 modeli için bir konsept tasarım videosu yayınladı. Videoda Mi Mix 3’ün tasarımı ön planda. Oldukça mükemmel ve şık gözüken tasarımda ekran kasa oranı %98’lik oranda.

 

Peki Bu Ekranda Ahize Ve Ön Kamera Nerede?

Telefonun ahizesi üst kısımda bulunan ve oldukça ince olan çerçeveye konumlandırılmış durumda. Telefonun ön kamerası ise üst kısımda bulunan metal çerçeveye entegrelenmiş biçimde, Ön kamera kullanılmak istendiğinde yuvasından çıkarak kullanılmakta. modül yuvasından 0.8 saniyede çıkmakta.

Cihazdaki parmak izi tarayıcısıda, artık yeni cihazlarda da görmeye alışacağımız şekilde ekranın altına entegre konumda.

Tech Configurations‘ın yayınlamış olduğu konsept videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı