iOS

Yarın Tanıtılıcak Olan İPhone’ların İsimleri Açıklandı!

Apple , 3 yeni iphone modelini tanıtmaya hazırlanıyordu.Bir Apple geliştiricisi yazılım sızıntıları arasında yeni iPhone’un modellerinin isimlerini ortaya çıkardı.Henüz bir görüntüsü olmasada yeni ismi belli olmuş gibi gözüküyor.

 

iOS 11’in yazılımıyla ilgili sızıntılar tanıtıma az zaman  kala bize daha fazla sızıntı ve bilgi vermeye devam ediyor.

 Yeni iPhone’un tasarım sızıntılarıyla ilgili bir çok doğrulamanın da, bu yazılım sızıntılarıyla yapıldığı biliniyordu. Aynı sızıntılardan çok önemli bir ayrıntı ortaya çıktı. Apple’ın 10. Yıla özel tanıtacağı yeni iPhone modelinin ismi “iPhone X” olarak geçecek!

Apple geliştiricisi olan Troughton-Smith’in ve bir kaç geliştirici takipçileri ile detaylı incelemesiyle 10. yıla özel ismi ortaya çıkarmakla kalmadı.Ayrıca yazılımın içinde de “iPhone 8” ve “iPhone 8 Plus” isimli modellerde bulunmakta. Ancak çok kısa bir süre içinde bu görülebilir olan yazılımlar kaldırıldı ama başka bir takipçisi satır aralarında model ismine rasladı.Bu modellerinde Apple’ın yeni şirket politikası olan ara “s” modellerini çıkarm amasıyla bi ilgisi var gibi gözüküyor.

 

“Model adlarını doğrulayan ilk sızıntı”

“Kaldırıldıktan sonra satır aralarında yeniden bulunan model isimleri”

Yeni apple 10. yıla özel tanıtımda tanıtılması bekleniliyor tanıtımda 3 model tanıtılacak iPhone 7s ve iPhone 7s Plus yerine doğrudan tanıtacağı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ve 10.Yıl Özel Modeli iPhone X  (belki plus versiyonuda dahil) tanıtılması beklenilen modeller arasında.Tanıtıma 2 gün kaldı buyüzden apple bu sızıntılar hakkında pek bişey yapmayacak gibi. Ya başka bir süpriz hazırlıyor yada tanıtılıcak modeller belli.

Sizin düşünceleriniz neler ?  ve Yeni tanıtılıcak iphone modelleri neler olucak.

 

 

Yarın Tanıtılıcak Olan İPhone’ların İsimleri Açıklandı!
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı