Genel

YouTube’un Bilen Adamı:Afgan Rasulov

Adeta YouTube’un bilen adamı olan,Afgan Rasulov düzgün diksiyonu ve kaliteli içerikleriyle insanlara kendini sevdiriyor.YouTube kanalından 400’ü aşkın içerik barındıran Afgan Rasulov YouTube Türkiye’de ki büyük yada büyümeye yatkın olan kanalların danışmanlığınıda yapıyor ayrıca Adobe Photosop konusunda uzmanlaşmış olan Afgan Rasulov bir çok eğitim videosuyla tasarım severlerin ilgi odağı olma özelliğinide taşıyor.Kendisinin daha önce Türkiye’de ki resmi kanallarda canlı yayın başarılarıda bulunmakta.

Afgan Rasulov’u kısaca tanıyalım,

Afgan Rasulov. Kanalı Pcderslerim’de eğitim, eğlenceyi harmanlayarak sanat, grafik, tasarım ve fotoğraf severler için pratik aynı zamanda uygulamalı türkçe dersleri hazırlıyor. Genellikle grafik tasarım sürecinde Adobe Photoshop programını kullanarak fotoğraf efektleri ve fotoğraf düzenleme tekniklerini öğrenmek isteyen kitleyi hedef almakta.

İster amatör isterse de profesyonel olun her ikiniz içinde hem temel eğitim hem de ileri düzey eğitimlerin olduğunu fark edeceksiniz. Uygulamalı fotoğraf çalışmaları nasıl yapılır sorusuna cevap veriyor.

Türkçe eğitimler hazırlayarak üniversite okuyan, okumayan, yabancı dil bilmeyen ya da özel okullara, kurslara bütçesi yetmeyen gençliğe yardım etmek tek hedefi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı